دعوت از مردم برای استقبال از سفر رئیس جمهور و هیات دولت به استان

>

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف و بزرگوار استان کهگیلویه و بویراحمد

با عرض سلام و تقدیم احترام

حال که در آستانه سفر رئیس جمهور محترم و کاروان دولت تدبیر و امید به استان  قرار داریم، شرط مروّت، اخلاق و اقتضای میزبانی آن است که حضور ایشان را در میان خویش به شایسته ترین وجه گرامی داریم.

استقبال گرم و گسترده از دولت مردان بهترین تدبیر برای ارتقای سطح پیشرفت، توسعه و امید به آینده استان است. 

طبیعی ست که هرچه پیوند با دولت محکم تر باشد، تصمیمات دولت در خصوص مسائل اساسی استان نیز محکم تر و مبرم تر خواهد شد.

این سفر فرصت مغتنمی است تا مردم قدرشناس استان کهگیلویه و بویراحمد یکبار دیگر همبستگی دولت و ملت را در منظر همگان به تصویر کشیده  و با حضور پرشور در مراسم استقبال، مراتب تقدیر و تکریم خود را نسبت به دولتمردانی که در مدت سه سال از عمر دولت یازدهم که با تدبیر و تلاش خود در عرصه های خارجی و داخلی زحمات زیادی متحمل شده و گام های امیدوار کننده ای برداشته اند، ابراز نمایند.

از سوی دیگر، حضور عالی ترین مقام اجرایی کشور جناب آقای دکتر روحانی و اعضاء محترم هیئت دولت و طرح مسائل و مطالبات اساسی و حیاتی استان توسط مسئولین امر و اتخاذ تصمیمات لازم می تواند اقداماتی مهم را در روند توسعه همه جانبه استان رقم بزند.

امید است سفر رئیس جمهور محترم، گشایشگر افق‌های جدید توسعه و پیشرفت برای اهالی شریف سرزمین چهارفصلی باشد که در میدان‌های مختلف سیاسی و اجتماعی و دفاع از میهن عزیز، بارها نجابت، صلابت و بزرگواری خویش را به اثبات رسانده‌اند.

پیشاپیش به محضر ریاست محترم جمهور خیرمقدم می گوییم و استقبال و پیشوازی گسترده از ایشان را مطلعی بر حمایت های هرچه بیشتر دولت محترم از مردم این استان بویژه جوانان برومندمان می دانم.

 از این رو با امید به تقدیر ذات احدیّت و تدبیر دولت دعوت می کنیم تا همه با هم به دیدار و پیشواز دولت رفته و دست در دست یکدیگر، پیام همراهی و همدلی دولت و ملّت را در این خطه به کشور و جهان مخابره کرده و با حرکتی حماسی فرصت عرض اندام به معارضان منافع ملی ندهیم.

امیدواریم که این اتفاق مبارک منشاء برکات فراوان برای استان غنی و در عین حال محروم ما باشد. انشاالله

خاک پای مردم
محمد بهرامی

برو بالا