پیام تبریک به مناسبت نوروز ۱۳۹۵

>

*بنام خداوند بخشاینده مهربان*

'' ز کوي يار مي آيد نسيم باد نوروزي

از اين باد ار مدد خواهي، چراغ دل بر افروزي''

خدای مقلب القلوب و الابصار، قلبهای ما را جز تو گنجایشی نیست و احوال ما جز به اراده ی ذات اقدست تغییری نمی یابد.

بارالها، شب و روز ما بی حضور تو، دشتی است دهشتناک، قسم به پاکی ات، ما را به خود وامگذار که حال ما تنها با یاد تو حالی خوش است.

نوروز فرصت نیکویی است تا همه ما با تعقل، تدبیر و خلاقیت، در رفتار و نگرش خود بازنگری کرده و بتوانیم با اِعمال تغییرات مثبت در زندگی خود و دیگران اثرگذار بوده، بهبود به ارمغان آوریم.

چرا که بی شک، سرنوشت هیچ قومی تغییر نخواهد کرد، مگر آنکه خود آن قوم اراده کنند و با اعمال پسندیده و دوری از رفتار خسران زای گذشته، در مسیر کمال حرکت کنند.

باری، الطاف و نعمات خدایی که در این نزدیکی است، در همین زمستان، حفظ صلابت نظام، تقویت اتحاد، افزایش امید و نوید آرامش را به این مرز و بوم ارزانی داشت.

شاکریم و شاد که حسن ختام سال گذشته با لطف پروردگار، لبخند و مسرت مردم ایران بود.

آنجا که اراده الهی در آرای تک تک ایرانیان متجلی شد تا دری گشوده شود برای بهبود اوضاع کشور عزیزمان و مسیر نوینی باز کرد برای جبران کاستی های گذشته و چراغی شد برای روشنایی راه آینده.

اسفندماه ۱۳۹۴ نیز مانند خرداد ۱۳۹۲ دست خدا بر سر ایران و ایرانی کشیده شد تا مردم با حضور حماسی خود چهره و ترکیب نمایندگان و مجالس را دگرگون کنند.

اینک این مسولیت سنگین بر دوش کسانی است که منتخب خدمتگزاری گشتند و انتظار می رود نهایت توان خویش را برای پیشرفت، توسعه همه جانبه و نهایتا سربلندی این آب و خاک کهن بکار گیرند.

اینجانب شکرگزارم به درگاه خداوند متعال از بابت فرصتی که دست داد تا تشنگی خدمت و حد ارادت خویش را به وطن و مردم بزرگوارم، اثبات نمایم.

از این رو با تمام وجود و از صمیم قلب امیدوارم توانسته باشم از این آزمون الهی سربلند بیرون آمده و نزد هم تبارانم روسفید باشم.

تا ابد دوست دار مردمم خواهم ماند و بزرگیشان را می ستایم.

در پایان سال نو را به ملت بزرگ ایران بویژه مردم شریف استان و شهرستانهای بویراحمد و دنا تبریک عرض کرده و از خداوند منان در سال جدید برای اهالی اصیل و شریف این دیار و جوانان رشید و نجیب مان کامیابی، بهروزی، سلامتی و عاقبت ‌‌بخیری آرزومندم.

انشاالله

 

''آدمی نیست که عاشق نشود فصل بهار

هر گیاهی که به نوروز نجنبد، حطب است''

 

محمد بهرامی

نوروز ۹۵

برو بالا