فاطمه هاشمی رفسنجانی : کسانی که علیه هاشمی نامه نوشتند را حمایت نخواهیم کرد

 دکتر فاطمه هاشمی گفت : از افرادی که علیه آیت الله هاشمی رفسنجانی و برای رد صلاحیت وی نامه نوشته اند هیچگونه حمایتی نخواهیم کرد.

وی در شهر یاسوج در گفتگو با خبرنگاران گفت : برخی از افراد در انتخابات مجلس دهم خود را به لیست اعتدال و توسعه تحمیل کردند که با تفکر آیت الله هاشمی رفسنجانی هم خوانی ندارند و بعضا مخالفت شدید خود را با ایشان اعلام کردند.

وی در این ارتباط خواهان بررسی جدی این موضوع تا زمان رای گیری شد و افزود کسانی که علیه پدرم بوده اند و نسبت به رد صلاحیت ایشان نامه نوشته اند به هیچ وجه مورد وثوق ما نخواهند بود.حمایت «عارف» از محمد بهرامی (+سند)

بسمه تعالی
از مردم غیور و عزیز، همیشه در صحنه بویراحمد و دنا خواستارم به فرزند خلف منطقه آقای محمد بهرامی که با داشتن سابقه درخشان علمی و اجرایی و انگیزه بالا در خدمت می‌تواند در خدمت مردم خوب کشورمان و منطقه در مجلس شورای اسلامی باشد و می‌تواند ائتلاف اصلاح طلبان را یاری کند رای دهند رای بالا به آقای بهرامی، پشتوانه قوی ایشان در ارائه خدمات بیشتر و تلاش بیشتر در اعتلای میهن اسلامی‌مان خواهد بود

.
محمد رضا عارف ۹۴/۱۱/۲

 

 

 

 محمد بهرامی:عده ای برای منافع شخصی چوب لای چرخ دولت می گذارند

کاندیدای اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی در جمع مردم بخش کبگیان گفت:یکی از دغدغه های امروز جامعه چالشهایی است که مجلس برای دولت ایجاد کرده است.

محمد بهرامی افزود:عده ای از نمایندگان چوب لای چرخ دولت می گذارند چرا که احساس می کنند منافع حزب و گروه آنها در این است که منافع مردم را نادیده بگیرند.

وی اضافه کرد:هر جا نخبگان حضور داشته باشند قطعا خطا پایین است چرا که می توانند برنامه هایی برای نجات کشور داشته باشند.بیانیه‌ی مجمع اصلاح طلبان بویراحمد و دنا در خصوص بهرامی

بسم تعالی

مجلس در راس امور است. امام خمینی (ره)

با سلام به پیشگاه مردم نجیب و شریف شهرستانهای بویراحمد و دنا سی و هشتمین بهار پیروزی شکوه‌مند انقلاب اسلامی، یادآور حماسه بی‌بدیل ملت ایران با محوریت «جمهوریت» و «اسلامیت» نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر که تضمین آزادی بیان و اندیشه و تبلور مردم سالاری دینی است، بر ملت ایران مبارک بادتصاویری از نشست شورای مشورتی اصلاح طلبان در شامگاه ۲۱ بهمن ۹۴

 تصاویری از  نشست مشورتی مجمع اطلاح طلبان شهرستان های بویراحمد و دنا که به معرفی محمد بهرامی به عنوان گزینه نهایی اصلاح طلبان بویر احمد و دنا به پایان رسید .محمد بهرامی گزینه نهایی اصلاحات استان شد

معرفی محمد بهرامی به عنوان گزینه نهایی اصلاح طلبان شهرستان های بویراحمد و دنا برای انتخابات دهمین مجلس شورای اسلامی

 در نشست مشورتی مجمع اطلاح طلبان شهرستان های بویراحمد و دنا که دقایقی پیش به پایان رسید "محمد بهرامی" بعنوان گزینه نهایی اصلاح طلبان بویراحمد و دنا برای انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی انتخاب و معرفی شد.

این گزارش می افزاید ، در این نشست که با حضور یکصد نفر از اصلاح طلبان شاخص این دو شهرستان برگزار شد بهرامی توانست با کسب ۸۳ رای بعنوان گزینه نهایی این جریان در بویراحمد و دنا انتخاب شود .

 عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی مطرح کرد/ محمد بهرامی گزینه کارگزاران بویراحمد

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی خبر منتشر شده از سوی رسانه ها باعنوان ” کاندیدای حزب کارگزاران بویراحمد مشخص شد ” را تایید کرد.

 به گزارش فصلی نو ” مهندس غلامرضا پناه ”  گفت: ” دکتر محمد بهرامی ” نامزد دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد بعنوان گزینه نهایی حزب کارگزاران سازندگی در این شهرستان انتخاب شده است.چرا بهرامی؟! (به قلم؛ سجاد مندنی‌پور)

اگر انتخابات مجلس شورای اسلامی طبق روال قبل در اسفندماه برگزار شود حدود پانزده ماه دیگر حساسترین نمایش انتخاباتی ایران برگزار خواهد شد. آنان که قصد حضور در این کارزار بزرگ را دارند به سه گروه تقسیم می‌شوند.
گروه اول: رد صلاحیت شدگان ادوارگذشته
گروه دوم: تایید صلاحیت شدگان ادوارگذشته
گروه سوم: جدید الورود‌هابهرامی: با سید«باقر» هماهنگ هستم

محمد بهرامی دومین نفری بود که  به ستاد انتخابات شهرستان بویراحمد مراجعه کرد و با تکمیل فرم‌های ثبت‌نام به عنوان کاندیدای مجلس شورای اسلامی نام وی ثبت شد.

محمد بهرامی متولد ۵۲ دانشجوی دکتری مدیریت صنعتی با گرایش اصلاح‌طلبی برای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نام‌نویسی کرد.

بهرامی از نیروهای اصلاح‌طلب و معتدل است وی همچنین عضو بنیاد امید ایرانیان می‌باشد. بهرامی در انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم رئیس دفتر ستاد انتخاباتی محمدرضا عارف بود.

برو بالا