گزارش افتتاحیه ستاد محمد بهرامی در مارگون/مارگونی ها سنگ تمام گذاشتند

مراسم افتتاح ستاد محمد بهرامی در مارگون با استقبال پر شور این مردم همراه بود و مردمان این منطقه با اهدای گل به کاروان همراه وی نسبت به حضورش در صحنه انتخابات ابراز خوشحالی می کردند.
حامیان محمد بهرامی برنامه دومین روز تبلیغات را از جاده پریکدان و استقبال از سید باقر موسوی بزرگ اصلاح طلبان استان کهگیلویه وبویر احمد شروع کردند و پس از افتتاح ستاد وی در مارگون به سمت بهرام بیگی حرکت کردند.

از حاشیه های جالب این مراسم استقبال گرم و مهمان نوازی عالی اهالی مارگون از محمد بهرامی و اطرافیان ایشان بود.دیدار فرهنگیان اصلاح طلب با بهرامی

فرهنگیان اصلاح طلب شهرستان های بویراحمد و دنا در حسینیه الزهرا یاسوج گرد هم آمدند تا با شاخص ترین نامزد اصلاح طلب این حوزه دیدار کنند .
 در این دیدار پس از شنیدن تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران تعدادی از فرهنگیان سخنرانی کردند که حوا و محور سخنان سخنرانان به اصلاحات و سرگذشت بویراحمد و دنا پس از ۱۲ سال بدون نماینده اصلاح طلب را مورد بررسی قاردادند.خانم شریفی مدیر بانوان حزب اعتماد ملی استان در این مراسم در ابتدا از معرفی محمد بهرامی به عنوان کاندید  حزب  اعتماد ملی شهرستان های بویراحمد و دنا خبر داد .استقبال گسترده اهالی فیروزآباد از محمد بهرامی

در پی استقبال با شکوه اهالی فیروز آباد از محمد بهرامی کاندیدای اصلاح طلب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه بویراحمد و دنا ، مردم روستا با بیان مشکلات خود از محمد بهرامی در خواست داشتند در صورت موفقیت تا حد امکان جهت رفع موانع موجود گام بردارد.

محمد بهرامی در این دیدار گفت : مردم باید نمایندگانی انتخاب کنند که همراه و هم سو با دولت باشد ،شما اگر دقت کنید به دلیل جهت گیری های سیاسی برخی از اشخاص کارامد برای وزارت خانه ها از مجلس رای اعتماد نگرفتند و برای بعضی از وزیران کارشکنی کردند .استقبال فوق العاده اهالی سی سخت از محمد بهرامی /تصاویر

محمد بهرامی کاندیدای اصلاح طلب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه با اهالی سی سخت و روستاهای اطراف سی سخت دیدار کرد که استقبال مردمی از این دیدار شگفت انگیز بود.

محمد بهرامی در جمع مردم علی آباد (تل سیاه)گزارش حواشی دیدار دکتر بهرامی با اهالی روستای بلهزار

مردم بلهزار طی یک اجتماع با شکوه در مسجد این روستا ضمن اعلام حمایت از محمد بهرامی آمادگی خود را برای هر نوع همکاری با شاخص ترین گزینه اصلاح طلبان اعلم کردند.
به گزارش فصلی نو  دستان عزیزی رئیس ستاد انتخاباتی محمد بهرامی  در این دیدار اظهار داشت : همیشه در استان ما بحث قومیت و دلبستگی فامیلی پایگاه ویژه خودش را دارد و وابستگی ما در خانواده ها بخشی از تفکر و اندیشه ما است.

برو بالا